ultra yumuşak, doğal olarak yapışkan 2,0 W/mK mavi Termal Boşluk Doldurucu TIF100-20-05U Silikon Kauçuk levha -40 ila 160℃
Çin Dongguan Ziitek Electronic Materials & Technology Ltd. Sertifikalar
—— Peter Goolsby
—— Antonello Sau
—— Chris Rogers
Ben sohbet şimdi
ultra soft natually tacky 2.0 W/mK blue Thermal Gap Filler TIF100-20-05U Silicone Rubber sheet -40 to 160℃
Büyük resim :  ultra yumuşak, doğal olarak yapışkan 2,0 W/mK mavi Termal Boşluk Doldurucu TIF100-20-05U Silikon Kauçuk levha -40 ila 160℃
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZIITEK
Sertifika: UL and RoHs
Model numarası: TIF100-20-05U
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: Anlaşılabilir
Ambalaj bilgileri: 1000pcs / bag
Teslim süresi: 3-5work gün
Yetenek temini: 10000/gün
Detaylı ürün tanımı
Hacim direnci: 8X1012Ohm metre Spesifik yer çekimi: 2,6 gr/cc
Isı kapasitesi: 1 lt /gK Renk: Mavi
Sürekli Kullanım Sıcaklığı: -40 ila 160 ℃ Sertlik: 27 Sahil 00
Vurgulamak:
yüksek sıcaklıkta faz değiştiren malzemeler
termal iletkenlik silikonu
2
Ultra yumuşak, doğal olarak yapışkan 1,5 W/mK mavi Termal Boşluk Doldurucu TIF100-20-05U Silikon Kauçuk levha -40 ila 160℃
Şirket Profili
TIF100-20-05U Veri Sayfası-REV02.pdf
Özellikler:
> İyi termal iletkenlik:2.0 W/mK
> Sertlik:27 Shore 00
> Daha fazla yapışkan kaplama gerektirmeyen doğal olarak yapışkan
> Düşük stresli uygulamalar için Yumuşak ve Sıkıştırılabilir
> Farklı kalınlıklarda mevcuttur
Uygulamalar:
> Çerçevenin şasisine soğutma bileşenleri
> Yüksek hızlı yığın depolama sürücüleri
> LCD'de LED aydınlatmalı BLU'da Isı Emici Muhafaza
> LED TV ve LED aydınlatmalı lambalar
> RDRAM bellek modülleri
> Mikro ısı borusu termal çözümleri
> Otomotiv motor kontrol üniteleri
> Yarı iletken otomatik test ekipmanı (ATE)
Tipik ÖzellikleriTIF100-20-05USeri
Renk
Mavi
Görsel Kompozit Kalınlığı hermal Empedans
@10psi
(℃-in²/W)
Yapı &
Kompozisyon
Seramik dolgulu silikon kauçuk
*** 10 mil / 0,254 mm 0.21
20 mil / 0,508 mm 0,27
Spesifik yer çekimi
2,6 gr/cc ASTM D297
30 mil / 0,762 mm
0.39
40 mil / 1,016 mm
0,43
Isı kapasitesi
1 lt /gK ASTM C351
50 mil / 1,270 mm
0.50
60 mil / 1,524 mm
0,58
Sertlik
27 Sahil 00 ASTM 2240
70 mil / 1,778 mm
0,65
80 mil / 2,032 mm
0,76
Gerilme direnci
55 adet
ASTM D412
90 mil / 2,286 mm
0,85
100 mil / 2,540 mm
0.94
Sürekli Kullanım Sıcaklığı
-40 ila 160 ℃
110 mil / 2,794 mm
1.00
120 mil / 3,048 mm
1.07
Dielektrik Arıza Gerilimi
>5500 VAC ASTM D149
130 mil / 3,302 mm
1.16
140 mil / 3,556 mm
1.25
Dielektrik sabiti
4.9MHz ASTM D150
150 mil / 3,810 mm
1.31
160 mil / 4,064 mm
1.38
Hacim direnci
6.4X1013Ohm-metre ASTM D257
170 mil / 4,318 mm
1.43
180 mil / 4,572 mm
1.50
Yangın derecesi
94 v0
eşdeğer UL
190 mil / 4,826 mm
1.60
200 mil / 5,080 mm
1.72
Termal iletkenlik
2,0 W/mK ASTM D5470 Görsel l/ ASTM D751 ASTM D5470
Standart Kalınlıklar:
0,010" (0,25 mm) 0,020" (0,51 mm) 0,030" (0,76 mm) 0,040" (1,02 mm) 0,050" (1,27 mm) 0,060" (1,52 mm) 0,070" (1,78 mm) 0,080" (2,03 mm) 0,090" (2,29 mm) 0,100" (2,54 mm) 0,110" (2,79 mm) 0,120" (3,05 mm) 0,130" (3,30 mm) 0,140" (3,56 mm) 0,150" (3,81 mm) 0,160" (4,06 mm) 0,170" (4,32) mm) 0,180" (4,57 mm) 0,190" (4,83 mm) 0,200" (5,08 mm)
Fabrika alternatif kalınlığına bakın.
Peressure Duyarlı Yapıştırıcı:
"A1" son eki ile bir tarafta yapışkan talep edin.
"A2" eki ile çift taraflı yapıştırıcı talep edin.
Güçlendirme:
TIF™ serisi sac tipi cam elyaf takviyeli eklenebilir.
ultra yumuşak, doğal olarak yapışkan 2,0 W/mK mavi Termal Boşluk Doldurucu TIF100-20-05U Silikon Kauçuk levha -40 ila 160℃ 0